Koalicja Obywatelska w regionie

Dzisiaj, 29 maja stało się to, na co czekali mieszkańcy województwa od dłuższego czasu. Zawarliśmy koalicję z Platformą Obywatelską w zakresie współpracy w zbliżających się wyborach samorządowych. Śląskie porozumienie zostało podpisane przez panią poseł Monikę Rosę – przewodniczącą regionu śląskiego .Nowoczesna, pana marszałka Wojciecha Saługę – przewodniczącego regionu śląskiego Platformy Obywatelskiej a także przez szefów obu partii – Katarzynę Lubanuer oraz Grzegorza Schetynę.

To ludzie tworzą województwo nie zależnie od tego kim jesteśmy, czy skąd jesteśmy.
M. Rosa

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważny jest samorząd, wiemy że obywatele liczą na dobrą ofertę i naszą współpracę. Nie mogliśmy zawieść pokładanych w nasz nadziei. Przedstawiliśmy 10 pierwszych wspólnych kandydatów na prezydentów miast. To osoby z niezwykłym potencjałem, doświadczeniem, ale co najważniejsze nieprzeciętnie zaangażowani w sprawy swoich małych ojczyzn.

✅ Jarosław KLIMASZEWSKI – Bielsko-Biała
✅ Andrzej KOTALA – Chorzów
✅ Paweł BAŃKOWSKI – Jaworzno
✅ Jarosław MAKOWSKI – Katowice
✅ Wojciech KRÓL – Mysłowice
✅ Aleksandra SKOWRONEK – Ruda Śląska
✅ Piotr KUCZERA –  Rybnik
✅ Arkadiusz CHĘCIŃSKI – Sosnowiec
✅ Dawid KOSTEMPSKI – Świętochłowice
✅ Wojciech KAŁUŻA – Żory

Niebawem, sukcesywnie prezentować będziemy także kolejne osoby, które przedstawią nowoczesną, atrakcyjną koncepcję na najbliższe 5 lat dla poszczególnych miast. Ludzi, którzy przede wszystkim są kompetentni i przygotowani do pełnienia funkcji publicznych.

Każdy region naszego województwa ma swoją tożsamość. Ślązacy i Wilamowianie mogą być dumni ze swoich języków. (…)
W tej różnorodności jest siła i to pokażemy w wyborach samorządowych!
M. Rosa

Jesteśmy głęboko przekonani, że nasi kandydaci  zyskają od państwa mandat zaufania i właściwie zadbają o każde jedno miasto naszego regionu – #zrobimyTO

 

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2024 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?