Maj

Jak co roku początek maja na terenie Śląska jest hucznie obchodzony!

Nasi przedstawiciele z obszaru całego województwa wzięli udział w uroczystościach kolejno Dnia Pracy, Święta Flagi, Święta Konstytucji 3 Maja oraz rocznicy wybuchu III Powstania Śląskiego.

2 maja rozdawaliśmy flagi mieszkańcom m.in. Katowic, Rudy Śląskiej, czy Zagłębia, aby każdy z mieszkańców Śląska mógł trzymać z dumą w ręku flagę Polski w tym dniu. Poseł na Sejm – Michał Suchoń wygłosił przemówienie na temat historii biało-czerwonej na obchodach Święta Flagi w Ustroniu.

Święto 3 Maja .Nowoczesna Częstochowa na czele z Anettą Ujmą uczciła pod Dębem Konstytucji w parku podjasnogórskim. Posłanka Monika Rosa, Adam Lejman-Gąska, Renata Szpitalny i Bartłomiej J. Gabryś złożyli kwiaty pod pomnikiem Wojciecha Korfantego w stolicy naszego województwa na uroczystości związanej z rocznica wybuchu III Powstania Śląskiego. W godzinach popołudniowych .Nowoczesna pojawiła się na pikniku w Dolinie Trzech Stawów. Jedną z atrakcji pikniku był konkurs na okładkę konstytucji RP. Pod namiotem .Nowoczesnej zbieraliśmy podpisy pod projektem uchwały w sprawie dofinansowania przez miasto Katowice metody leczenie niepłodności metodą in-vitro dla mieszkańców Katowic. Członkowie .Nowoczesnej w Zagłębia Dąbrowskim złożyli kwiaty m.in. w Będzinie, Dąbrowie i Sosnowcu.

Teksty by Jagoda Skurupka

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2024 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?