#KoalicjaObywatelska dla Bytomia

8 sierpnia 2018 to ważna data dla Bytomia. Właśnie dzisiaj #KoalicjaObywatelska przedstawiła wspólnego kandydata na urząd prezydenta miasta, którym jest Mariusz Wołosz – sprawdzony samorządowiec i menedżer, bytomianin z krwi i kości. Nasz kandydat ma ambitny plan dla miasta, które dziś kojarzy się z nielegalnymi odpadami, które nie wykorzystuje dostępnych środków unijnych, miasta toczonego licznymi problemami. Silna drużyNa jaka stoi za Mariuszem Wołoszem jest gwarancją dobrego zarządzania miastem, eksperckiej wiedzy, merytorycznego wsparcia i energii, których jak nigdy wcześnie brakuje w dzisiejszym Bytomiu.

Koalicja Obywatelska to odpowiedź na potrzeby bytomian, którzy znużeni marazmem, zaniepokojeni degradacją miasta i zniesmaczeni niekompetencją obecnych władz liczą na rozwój miasta, oczekują realnych zmian i poczucia dumy ze swojej małej ojczyzny.

W prezentacji wspólnego kandydata udział wzięli:
Pani Barbara Dolniak – wicemarszałek sejmu RP
Pan Jerzy Meysztowicz – poseł na sejm RP
Pan Borys Budka – poseł na sejm RP
Pan Wojciech Saługa – marszałek województwa śląskiego

Bytom to kolejne miasto na mapie śląska, gdzie silna drużyNa Koalicji Obywatelskiej będzie zabiegała o poparcie mieszkańców przedstawiając bezkonkurencyjny program, najlepszych ludzi i realne rozwiązania codziennych problemów.

NAPISZ DO NAS

Masz pytanie lub komentarz? Czekamy na Twoją wiadomość!

Wysyłanie

©2024 .Nowoczesna Wszelkie prawa zastrzeżone

Zaloguj się używając swojego loginu i hasła

Nie pamiętasz hasła ?